Као и иначе, посао нам је да обиђемо кориснике подстицаја. Није све тако стерилно-административно. Пуно је ту дружења са пољопривредницима из свих дијелова РС. Нешто смо забиљежили на фотографијама. Наше “комисије” се настављају, и биће ту још фотографија.





